Menü

Kedves Vásárlóink!

A Gyöngy akcióban szereplő termékek webshopunkban nem vásárolhatóak meg.

Az akciós termékeket keresse gyógyszertárunkban.

Aspirin Plus C Forte 800/480mg pezsgőtabletta 20db

Kiszerelés: 20 db
Akció időtartama: 2022 Szeptember
Kedvezményes ár: 3159 Ft
(Egységár: 158 Ft/db Ft/Ft/db)

Az Aspirin Plus C Forte dupla erővel* veszi fel a harcot a megfázás kezdeti, erősebb tüneteivel szemben. *Kétszeres hatóanyag tartalom az Aspirin Plus C pezsgőtablettához képest.

A kockázatokról és mellékhatásokról olvassa el a betegtájékoztatót (gyógyászati segédeszközök esetén a használati útmutatót), vagy kérdezze meg kezelőorvosát, gyógyszerészét!